Penzion V Horách se nachází v úplném centru města Kraslice, v srdci Krušných hor. Přesněji 25km na západ od Karlových Varů a 5km od nedalekých německých hranic. Nabízíme možnost ubytování ve 4 pokojích s celkovou kapacitou 11 lidí. Všechny pokoje jsou v roce 2018 po rekonstrukci - kvalitní matrace a lamelové rošty, posezení na pokoji, sprcha a WC, bezplatné Wi-Fi, TV a parkování ve dvoře penzionu. Po předchozí domluvě je možnost snídaně přímo v penzionu, možnost i využití malé kuchyňky.

Hospůdka V Horách hned vedle našeho penzionu kde jako jediní z Kraslic čepujeme čerstvé kraslické pivo Krušnohor, podáváme míchané drinky, výběrové rumy, staré whisky, domácí limo a čaje, ledové kávy, místní klobásy na grilu a další naše nápoje a občerstvení! V létě prostorná venkovní terasa uprostřed města a v zimě posezení uvnitř u praskajícího krbu.

Romantická atmosféra v každém pokoji! Všechny naše pokoje jsou vybaveny běžným svícením a podvícením postele s možností změny intenzity a barevnosti světla. Přizpůsobte si pokoj dle Vaší nálady!

Půjčení kola jako jedna ze služeb našeho penzionu! Domluvte si u nás půjčení kola během Vašeho pobytu a prozkoumejte s našimy TIPY okolí Kraslicka, srdce Krušných Hor.

Tipy na výlety a nejen to! Známe dobře své okolí penzionu, hlavně po turistické stránce, a rozdáváme tipy na nejrůžnější výlety, dobré stravování, městské a kulturní akce nebo wellnes.