Penzion V Horách se nachází v úplném centru města Kraslice, v srdci Krušných hor. Přesněji 25km na západ od Karlových Varů a 5km od nedalekých německých hranic. Nabízíme možnost ubytování ve 4 pokojích s celkovou kapacitou 11 lidí. Všechny pokoje jsou v roce 2018 po rekonstrukci - kvalitní matrace a lamelové rošty, posezení na pokoji, sprcha a WC, bezplatné Wi-Fi, TV a parkování ve dvoře penzionu. Po předchozí domluvě je možnost snídaně přímo v penzionu, možnost i využití malé kuchyňky.

Hospůdka V Horách hned vedle našeho penzionu kde jako jediní z Kraslic čepujeme čerstvé kraslické pivo Krušnohor, podáváme míchané drinky, výběrové rumy, staré whisky, domácí limo a čaje, ledové kávy, místní klobásy na grilu a další naše nápoje a občerstvení! V létě prostorná venkovní terasa uprostřed města a v zimě posezení uvnitř u praskajícího krbu.

Romantická atmosféra v každém pokoji! Všechny naše pokoje jsou vybaveny běžným svícením a podvícením postele s možností změny intenzity a barevnosti světla. Přizpůsobte si pokoj dle Vaší nálady!

Snežnice v zimě v Krušných Horách jsou nezapomenutelný zážitek a zavedou Vás na místa, kam by jste se jinak nepodívali. U Nás v penzionu je máme k zapůjčení společně s teleskopickými hůlky do sněhu.

Tipy na výlety a nejen to! Známe dobře své okolí penzionu, hlavně po turistické stránce, a rozdáváme tipy na nejrůžnější výlety, dobré stravování, městské a kulturní akce nebo wellnes.

Hiking neboli pěší turistika s hůlkami. Jedná se o outdoorovou aktivitu kde zapojíte v chůzi celé tělo. Máme pro Vás k zapůjčení hikingové hole a vy můžete vykročit vstříc Krušným horám.

Půjčení kola jako jedna ze služeb našeho penzionu! Domluvte si u nás půjčení kola během Vašeho pobytu a prozkoumejte okolí Kraslicka, srdce Krušných Hor. Rádi Vám dáme tip, kam se podívat.

Ferraty kousek od našeho Penzionu! Přibližně 1km se nachází nově vybudované ferraty. Jsou tu tři obtížnosti ferrat (modrá, červená, černá). U nás v Penzionu možnost zapůjčení vybavení.