Penzion V Horách se nachází v úplném centru města Kraslice, v srdci Krušných hor. Přesněji 25km na západ od Karlových Varů a 3km od nedalekých německých hranic. Nabízíme možnost ubytování v 5 pokojích s celkovou kapacitou 11 lidí. Všechny pokoje jsou v roce po rekonstrukci - kvalitní matrace a lamelové rošty, posezení na pokoji, soukromá sprcha a WC, bezplatné Wi-Fi a Smart TV s internetem. V penzionu si je možno vařit v plnohodnotné kuchyni a po předchozí domluvě je možnost si objednat snídani přímo v penzionu.

Plnohodnotná kuchyň je nově zrekonstruovaná a hostům k dispozici po celý den. Kuchyň je volně přístupná hned vedle společenské místnosti. Vybavená pro každodenní vaření. K dispozici je i lednička pro hosty.

Snídaně u nás v penzionu jako skvělý start do nového dne! Snídani je možno objednat ke každé noci a to nejpozději 1den před. Snídaně À la carte většinou složená z uzenin, sýrů, zeleniny, pečiva, vajíčka, džusu, kafe a další drobnosti.

Tipy na výlety a nejen to! Známe dobře své okolí penzionu v Krušných horách, hlavně po turistické stránce, a rozdáváme tipy na nejrůžnější výlety, dobré stravování ve městě, městské a kulturní akce nebo wellnes.

Půjčení kola jako jedna ze služeb našeho penzionu! Domluvte si u nás půjčení kola během Vašeho pobytu a prozkoumejte okolí Kraslicka, srdce Krušných Hor. Rádi Vám dáme tip, kam se podívat.

Půjčení motorky Scooter s obsahem 125ccm. Motorka s automatickou převodovkou, kterou je možno řídit s řidičákem B (auto). Na motorce je možno jezdit ve dvou. Doporučujeme výlety v teplých letních měsících.

Hiking neboli pěší turistika s hůlkami. Jedná se o outdoorovou aktivitu kde zapojíte v chůzi celé tělo. Máme pro Vás k zapůjčení hikingové hole a s našimi typy na výlet můžete vykročit vstříc Krušným horám.

Snežnice v zimě v Krušných Horách jsou nezapomenutelný zážitek a zavedou Vás na místa, kam by jste se jinak nepodívali. U nás v penzionu máme k zapůjčení sněžnicové sety společně s teleskopickými hůlkami do sněhu.

Ferraty kousek od našeho Penzionu, přibližně 1km. Jsou tu tři obtížnosti nově vybudovaných ferrat (modrá, červená, černá). U nás možnost zapůjčení vybavení a rychlého proškolení. Tipy i na jiné Ferraty v našem okolí.

Romantická atmosféra v každém pokoji! Všechny naše pokoje jsou vybaveny běžným svícením a podvícením postele s možností změny intenzity a barevnosti světla. Přizpůsobte si pokoj dle Vaší nálady!