NÁŠ PENZION JE OTEVŘEN DLE STÁLE MĚNÍCÍCH SE NAŘÍZENÍ VLÁDY. DOPORUČUJEME SLEDOVAT STRÁNKY MZČR, NEVÍME CO BUDE PLATIT ZÍTRA. V PŘÍPADĚ JAKÉHOKOLIV DOTAZU - VOLEJTE.

Penzion V Horách se nachází v úplném centru města Kraslice, v srdci Krušných hor. Přesněji 25km na západ od Karlových Varů a 5km od nedalekých německých hranic. Nabízíme možnost ubytování v 5 pokojích s celkovou kapacitou 11 lidí. Všechny pokoje jsou v roce 2018 po rekonstrukci - kvalitní matrace a lamelové rošty, posezení na pokoji, sprcha a WC, bezplatné Wi-Fi, TV a parkování ve dvoře penzionu. Po předchozí domluvě je možnost snídaně přímo v penzionu.

Romantická atmosféra v každém pokoji! Všechny naše pokoje jsou vybaveny běžným svícením a podvícením postele s možností změny intenzity a barevnosti světla. Přizpůsobte si pokoj dle Vaší nálady!

Snežnice v zimě v Krušných Horách jsou nezapomenutelný zážitek a zavedou Vás na místa, kam by jste se jinak nepodívali. U Nás v penzionu je máme k zapůjčení společně s teleskopickými hůlky do sněhu.

Tipy na výlety a nejen to! Známe dobře své okolí penzionu v Krušných horách, hlavně po turistické stránce, a rozdáváme tipy na nejrůžnější výlety, dobré stravování ve městě, městské a kulturní akce nebo wellnes.

Hiking neboli pěší turistika s hůlkami. Jedná se o outdoorovou aktivitu kde zapojíte v chůzi celé tělo. Máme pro Vás k zapůjčení hikingové hole a vy můžete vykročit vstříc Krušným horám.

Půjčení kola jako jedna ze služeb našeho penzionu! Domluvte si u nás půjčení kola během Vašeho pobytu a prozkoumejte okolí Kraslicka, srdce Krušných Hor. Rádi Vám dáme tip, kam se podívat.

Ferraty kousek od našeho Penzionu! Přibližně 1km od nás se nachází nově vybudované ferraty - bezpečné lezení po skalkách s jištěním, které je vhodné i pro začátečníky. Jsou tu tři obtížnosti ferrat (modrá, červená, černá). U nás v Penzionu možnost zapůjčení vybavení. Můžeme dát tipy i na jiné místní Ferraty.